kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Посрещане на Новата 2016г.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Клубни срещи и мероприятия с развлекателен характер
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
СандрЕли

Местожителство: БГ

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нести, защо не кажеш обаждащите се доброжелатели. Отдавна не пиша и не взимам активно участие нито във форума, нито в мероприятията, защото една група от съфорумници се изживяват като ментори в този форум и се опитват да контролират кой, с кого да се среща, кой къде да ходи и пише. Този кемпер клуб, хубавото до този момент му беше, че е сдружение на хорасъс свободно мислене и поведение. Срещат се и си говорят с когото искат, посещават което мероприятие им е интересно. Броя, че активно пишещите напоследък се ограничава доста. Така както е тръгнало да не останат в него само менторите и свързаните с тях хора. Аз съм доста консервативен и никога не съм одобрявал отцепването на хората от БАКК, макар между тях да имам доста добри приятели, но не ми харесва това, как се развиват нещата в нашият форум.Извинявам се за оспамването. Отново запазвам мълчание.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pendovr

Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

thumb up
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Данаил Делчев

Местожителство: Хасково / с. Узунджово

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се "изходя" и аз по въпроса. Странно ми е на моменти как се вдетеняват големи хора. Понеже и аз съм от тази "затворена" Хисарска група Very Happy мога да изкажа и моето мнение. Прочерох темата,обадих се по телефона на дадения номер и се включих. Не познавам лично Вълко ,нито повечето от групата. Дори второто семейство което ще са с мен не подозират за съществуването на този форум. Така че не мисля че има скрита организация.
Относно предоставената от мен информация от "другия форум" не е свършила работа в случая понеже вече са се водили преговори с Хисаря след като за Рупите е имало вероятност работата да увисне.
п.п.
Поздрав от друга затворена група от Варвара с която също се запознах тук.
5 кемпера и 2 каравани. Направо сме си за отделен форум. hammer
Върнете се в началото
PirinVania
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив 0899843109

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Данаил Делчев написа:
Да се "изходя" и аз по въпроса. Странно ми е на моменти как се вдетеняват големи хора. Понеже и аз съм от тази "затворена" Хисарска група Very Happy мога да изкажа и моето мнение. Прочерох темата,обадих се по телефона на дадения номер и се включих. Не познавам лично Вълко ,нито повечето от групата. Дори второто семейство което ще са с мен не подозират за съществуването на този форум. Така че не мисля че има скрита организация.
Относно предоставената от мен информация от "другия форум" не е свършила работа в случая понеже вече са се водили преговори с Хисаря след като за Рупите е имало вероятност работата да увисне.
п.п.
Поздрав от друга затворена група от Варвара с която също се запознах тук.
5 кемпера и 2 каравани. Направо сме си за отделен форум. hammer

Случва се и така, но рядко. Имаме опит от миналата година и то пак в Хисаря.
Върнете се в началото
PirinVania
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив 0899843109

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 9:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А за заведението в Пловдив: 10 дни преди датата имаше 10 човека записани. Напрвихме резервация за средностатистическата бройка от последните 3 години. Та това е причината да няма места. По това време на годината не може да се очаква да се направи резервация в последния момент.
Върнете се в началото
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ,Дани ти си с връзки май,успял си да вкараш и външно семейство Very Happy Но,така е,то се писа отдавна и "който предвари ,той ще натовари",както се казва ,но това не ме вълнува Wink
Обаче в "изхождането"на някой в темата,има написани много верни неща,който се случват . Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Съб Дек 12, 2015 11:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък познавам повечето от Хисарската група ,но никога досега не съм посрещал Нова година в Хисаря. Доколкото знам и съм следял организациите в Хисаря досега, само първия път имаше "Силно затворена група приятели и приятелки",даже във форума въобще не се е споменавало ...Те после си направиха форумче, тяхно си, а в него още едно ,още по -вътрешно ,за най-близките, дето се казва....
След това винаги обсъждането е било публично, на страниците на форума ни и който е искал се е записвал или обаждал.

Доколкота си спомням ,миналата година също имаше обявено меропиятие и който е искал и се е обадил и е участвал в общото дело,е присъствал в Хисаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bobby175

Местожителство: BG София

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 5:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вълко, изглежда си се научил да летиш. Докато мъдрите се намъдруват ти отиде до Хисаря и свърши работа, направо се чудя Хисаря по-близо до София ли е или до Пловдив. И в тази тема искам да ти кажа две неща. Първо да ти припомня че поговорката "Направи добро-изяж лайно" не е отменена и си важи с пълна сила. И второ след като миналата нова година пак на Хисаря ти плати сметката на няколко "приятно разсеяни" колеги който бяха забравили да го направят, не си извади никаква поука от тази случка. Честно, не те разбирам защо си го причиняваш, ама нали си тарикат...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
mulenceto

Местожителство: Все в села е София-Пловдив-София, ама е от столицата Варна :)

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 9:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаше такава история миналата година, с неплатени такси за престой и ток, но Вълко си е такъв, какъвто е и точно затова не бива да го атакува никой за старанието му да направи нещо вместо останали мързеливци както нас. Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ВЪЛКО И СНЕЖА написа:
Умишлено изчаках да взема отношение по темата за Нова година заради колегата asentm,но глас в пустиня.Още един път моля колегите ,които дават предложения,предварително да са съгласували със собствениците цени,хотели и всички други условия,защото няма време.
smiley welcome kemper-club

Колеги, след като писах никой не реагира. Нормално е да си помисля, че няма интерес. По въпроса предварително да се съгласува мога да кажа, че ей така да си питаш не е професионално, поне аз няма да го направя на места където ме познават. Навсякъде хората искат по-голяма конкретика, както и ние. Разликата е, че ние се интересуваме, а не те. Както и да е...радвам се, че ще се събирате. Ние ще празнуваме в Серес в Елпида спа резорт и може да отиване или на връщане да минем и да Ви кажем по едно ку-ку Very Happy Весело изкарване Mim
Върнете се в началото
Kmeta
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Даааммм, оризелихте на Вълко темата! Нека има повече, такива, като него да организират! Вълко е, като Левски! Такива са нужни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана MSN Messenger
ВЪЛКО И СНЕЖА

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех Кмете ,Кмете чак се изчервих.Днес бях пак в Хисаря.Всичко е наред.Утре подробности.
Върнете се в началото
ВЪЛКО И СНЕЖА

Местожителство: BG софия

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Забравих да напиша,че някои хора смятат че се изявявам като ментор.
Ментор е човекът,който се е грижил за сина на Одисей и го е съветвал ,докато Одисей се е сражавал при Троя.
Менторът е винаги някой,който помага,насочва,подкрепя,съветва някой друг./Е чак такава титла не съм заслужил/,а иначе не се сърдя на никой.Бих се срещнал със всеки.Животът е кратък.
Върнете се в началото
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy
Евгени
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Досега се въздържах да взема отношиние по темата, но започна да става отвратително. Идват весели празници, а тук се сипят упреци и обиди. Грозно е. Вълко бил като Левски, да ама винаги ще се намери, кой да го очерни. Бил шоумен и тарикат. Вярно е. Тарикат е когато си троши колата до обекта, да го резервира. То парата нали го бие, не го е грижа колко пари му трябват за бензин. Тарикат и шоумен е като купува скъпи карнавални костюми. Тарикат е като минава по масите и дава на всеки подарък.Попита ли го някой, как прекарва толкова много багаж, след като наскоро му бяха откраднали колата. Миналата година, докато другите раздуваха и чакаха салона да се подгови, Вълко и други тарикати влачеха от склада и сглобяваха маси, украсява и подготвяха залата. Ресторанта голям, ама маси не стигнаха, защото някои бяха довели по 15-20 човека лични приятели. Няма лошо, ама да бяха дошли да преместят поне един стол. Така на готово е много лесно. Ама най-големият тарикатлък на Вълко се оказа накрая, когато няколко хубавци си заминаха без да платят за престоят на кемперите си. Ми що да плащат? Много му здраве на Вълко. Той е организатор, той да плаща, нали е тарикат. И Вълко плати и не малко пари.
За Рупите беше обявено във форума . Всеки който пожела и се обади беше включен. Местата и там бяха ограничени. Събраха се повече от 40 човека.
А колкото до Хисаря, аз още преди една седмица разбрах, че станцията ще работи, както до сега. Обадих се на Вълко и решихме, че на Хисаря е по-добре. Вълко пое отново инициативата. Същите 40 човека бяха прехвърлени на Хисаря. И сега какво да правим, капацитетът на механата е 40 човека, не е арена „Армеец”.
Искам да попитам тези, на които Рупите са им били далеко, ако бяхме останали там, къде щяхте да посрещате Нова година? И защо сега се сърдите? Доколкото знам в ресторанта на станцията има още места. Малката зала на втория етаж за 20 човека още е свободна. Защо не звъннете по телефоно или да отидете до Хисаря? Защо чакате на готово?
Извинявам се за острите думи, но истината трябва, да се казва. Никога не съм си позволявал, да обидя някого, така съм възпитан. За това не позволявам, да ме окачествяват, като тарикат, който самопрекарва. Настоявам NESTI да се извини!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Клубни срещи и мероприятия с развлекателен характер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети