kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Молба за мнение
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mastylo

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Очевидно има грешка, защото сега загрях, че декодерът показва 2001 за година. Laughing
Руският сайт не изплюва нищо, а другият ми казва, че номерът е невалиден, макар че има точно 17 знака.
Ще ги мъча пак обаче! Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger MSN Messenger
ls1
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Борис, добре дошъл във форума!

Е не мога аз като Мерцедес собственик да не се изкажа :-). Макар и с бая по-стара машинка (проверката на номера каза 'а ние само със след 1981-ва работим.. Embarassed ).

Аз незнам този ли друг ли ще вземаш, но всичко което е изброено като 'имане' бих искал и ние да го имаме в кемпера. В голяма степен преценката за кемперите е доколко това обурудване е в добра кондиция, а не толкова годината на производство. Предпочитам кемпер 80-та на чисти и спретнати хора дето не оставят нещо счупено да си седи така пред такъв 99-та на свини, мисля разбираш какво имам предвид. Това в голяма степен важи за кемперите. Влизаш вътре както влизаш в нечия къща и преценяш.

Иначе Мерцедес си е марка, спор няма. Казват че били с прекрасен дизелов двигател, търпелив и с огромен ресурс.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
mastylo

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, Вяра и Мартин!
Много се радвам на радушния прием!
И съм напълно съгласен с вас - поне от това, което видях досега в интернет и на място в Пловдив.
Благодаря ви за съветите и препоръките!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger MSN Messenger
superMAX

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей и от мен ! Този кемпер е около 90год. Това лесно можеш да го установиш по стъклата на вратите, пепелника , коланите , абе като на всяка кола. Двигателя е атмосферен дизел 72кс и крейцерската корост ти е около 70км в час. И не забравяй това не е истински мерцедес , това е испански мерцедес с ритуално скъпи рез. части. Иначе будката е на фирмата Карман , а те имат славата на здрави. Цената на кемпера е толкова и в немско...е малко по надолу, ама като си сметнеш път и докарване
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jororib
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Снимките са готови.
Пратих ги на mastylo@abv.bg
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
mastylo

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

superMAX написа:
Здравей и от мен ! Този кемпер е около 90год. Това лесно можеш да го установиш по стъклата на вратите, пепелника , коланите , абе като на всяка кола. Двигателя е атмосферен дизел 72кс и крейцерската корост ти е около 70км в час. И не забравяй това не е истински мерцедес , това е испански мерцедес с ритуално скъпи рез. части. Иначе будката е на фирмата Карман , а те имат славата на здрави. Цената на кемпера е толкова и в немско...е малко по надолу, ама като си сметнеш път и докарване

Здравей!
Аз на тебе ти се сърдя, дето си отмъкнал този хубав кемпер (Форда):
http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=9&act=91206716797184230&f1=details
Шегувам се, разбира се!
Страшно съм ти задължен за ценните съвети! Ако ще е нещо испанско, то няма да е кемпер, а испанка Laughing
Мисля, че мнението ти окончателно ме разубеди.
Продължавам да зяпам в mobile-tо Laughing
Върнете се в началото
superMAX

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А не си се обадил да провериш Very Happy ! Аз понеже съм с два и са ми много и реших да продам единия. Тоест аз го продавам. Другия вариант над който се замислям е да го давам по наем. Сега за Велик ден съм го обещал на един приятел , иска да ходи в Турция на острова
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mastylo

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха така! Аз тъкмо бях се наканил да звъня и да уговарям оглед, когато видях снимката му тук и реших, че си ме изпреварил.
Както забелязваш, нищо не разбирам от автомобили Embarassed Не знам защо, но бих заложил на Форд, а не на Фиат, макар тук да попаднах на мнения, че двигателите на Фиат били страхотни. Както и да е.
Можеш ли да ми пратиш снимки на имейла, да видя как изглежда отвътре? Ако нямаш планове за уикенда, мога да дойда до София, за да го пипна Laughing
Наздраве!
Върнете се в началото
mastylo

МнениеПуснато на: Пон Апр 14, 2008 9:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

superMAX написа:
Сега за Велик ден съм го обещал на един приятел , иска да ходи в Турция на острова

Помоли го да пази кемпера като очите си, моля те! Very Happy
Върнете се в началото
Наско
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2008 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Продавам си къмпера, перфектен е, но захапах кукичката здраво и ще си купя друг но с климатик!!!!!!!!
Ако някой се интересува да се обади.
Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана Yahoo Messenger MSN Messenger
MITKO70
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2008 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mastylo написа:
Ха така! Аз тъкмо бях се наканил да звъня и да уговарям оглед, когато видях снимката му тук и реших, че си ме изпреварил.
Както забелязваш, нищо не разбирам от автомобили Embarassed Не знам защо, но бих заложил на Форд, а не на Фиат, макар тук да попаднах на мнения, че двигателите на Фиат били страхотни. Както и да е.
Можеш ли да ми пратиш снимки на имейла, да видя как изглежда отвътре? Ако нямаш планове за уикенда, мога да дойда до София, за да го пипна Laughing
Наздраве!

Предишния ни кемпер беше Форд ,2.5д,с една свещ ,80кс.93г. перфектен мотор Exclamation Сега купихме Фиат ,ЧИСТ дизел ,по старо поколение е,но лесен за подръжка. Един дизел е добър като е изправен и подържан,тия новите им сърбах попарата с тяхните електроники :wink: Така ,че не го подлагай на съмнение.Не случайно 50%от кемперите са на Фиат,а и колко бусове се карат Дукато.
п.с.Насе ,добре дошъл във форума.То с всички е така ,като ти завлезне и отиваш по-нагоре Very Happy Дай цена и снимка ,ако може ,има интересуващи се около нас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
kokopopo

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2008 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Наско дай някакви снимки и цена за кемпера дето продаваш. Или пък линк, ако си пуснал обява.

www.taralejche.com

www.3dvizia.dir.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Tania i Ivan

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Сеп 23, 2008 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Продаваме НАШИЯ кемпер, или го заменяме за по- голям с доплащане. Данни: Frankia A600 на база Fiat 2500 D - 1992 год. - 6м./2.15м. - 6 места, 90 000км, грешка 91 500км вчера се върнахме от Гърция Very Happy Стандартно оборудване - всичко работи на газ, 220V и 12V, теглич, багажници, LED осветление, халогени, маркиза ..... много допълнителни екстри. Не бихме го продали, но ни трябва по-ГОЛЯМ. Имаме го от пролетта, 2 собственик сме, за 10 000км не ни е създавал никакви проблеми. http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Марки, модели и разпределения, избор на кемпер или каравана Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети