kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
1000 лева глоба, ако заспите на плажа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
andreisto
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Асеновград

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 9:17 am    Заглавие: 1000 лева глоба, ако заспите на плажа Отговорете с цитат

http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/1000-leva-globa-ako-zaspite-na-plazha_624451.html
Малоумна работа...
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 9:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.kemper-club.com/forum/viewtopic.php?t=6509
Когато ви предложих........Сега ще плюем
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
vladostanimirov

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

100 м от плажа е целия къмпинг Градина, Каваци, Смокиня и квото там още има. Никво спане- цяла нощ чалга и фюжън....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyan
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Европейския съюз :-)))

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Що, бре ?!? Какво й е на забраната ??? Направо си е супер ! Даже е много закъсняла !

Я си затворете очите и се поставете на мястото например на... Пешо компира! А ??? Мамата си трака... Рекета умря. Вече няма какво да се краде... всичко се изпокраде. Единствено нЕкой и друг Евро-проект остана... Ужас ! А на Пешо компира мамата му се такова докато направи 2-3 хотела и 2-3 платени паркинга... И сега кво ??? Идват нЕкви сополанковци и не щат да си дават парите на Пешо, а той има нужда от тях... Вместо това те най-нагло заобикалят хотелите и отиват да спят по плажовете ??? Замисляли ли сте се как се чувства Пешо, а ???

Пешо има разходи ! На Пешо му трябват пари ! А ония измикяри, спящи по плажовете не искат да му ги дадат. Горкият Пешо !

Ноооо Пешо го измислИ: Закон, наредба и голЕма глоба е решението на неговите проблеми.

Я веднага марш да си плащаш и за хотел, и за паркинг, и за въздух, и за всичко !

P.S.
Аз не искам да давам парите си на Пешо ! Аз отдавна съм си "само-забранил" да стъпвам на нашето черноморие !

И предлагам да се въведе нова, по-голяма санкция за посещение на българското черноморие: глоба в размер от 20 000 до 100 000 лв и/или от 3 до 5 години строг тъмничен затвор. Wink
backstage

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еееегати...сега ше затворят 40% от Слъбнчев Бряг...ужас..направо не знам... Mim
Върнете се в началото
Bobby175

Местожителство: BG София

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само така, идиотщините следват логично. Миналата година във Варна гласуваха 5000лв. глоба за "незаконно" разбирай безплатно къмпиране, сега що да не забранят спането на плажа. Да вървят на майната си, аз отдавна съм разбрал че няма никаква смислена причина да ходя на море в БГ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Обществото е пълно с примати които под една или друга форма винаги ще захранват мераците на местните печалбари.
asentm

Местожителство: SF,BG

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес гледам едни тиквеник искат да бойкотира гръцкото море.
Няма как да стане
Върнете се в началото
naydenov1969
Клубен член с палатка
Клубен член с палатка

Местожителство: BG- Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така и не разбраха Черноморските бизнесмени , че насила не можеш да вземеш парите на туриста.Всяка такса за чадър, шезлонг, паркинг - всъщност е СИЛОВА. Аз не знам и не мога да разбера защо още има мераклии да ходят там ? Когато отида на нашето море се чувствам като глупак , незнам защо е така. Незнам къде да паркирам,на кой преча, къде мога да хапна нормална храна без да се одрискам.Не знам дори къде да се изпикая (със извинение) . Лично мен няма как да ме глобят там... Вече.

П.С.Малко ми беше тъпо да го напиша.

Последната промяна е направена от naydenov1969 на Пет Фев 19, 2016 6:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Кемпер / Каравана
Гого
Клубен член с каравана
Клубен член с каравана

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naydenov1969 написа:
П.С.Малко ми беше тъпо да го напиша.

Ама е истина Sad
Върнете се в началото
naydenov1969
Клубен член с палатка
Клубен член с палатка

Местожителство: BG- Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами това чучуло министърката на туризма??? Тя пък очаква ръст Shocked
Тази въобще знае ли къде се намира Черно море , питам се аз.
Върнете се в началото
Оги
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 8:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не само министърката, никой в министерствата, в това число и смешните им експерти, не разбират нищо от това, с което е ангажирано съответното министерство. Всички са там с единствена задача да откраднат максимално през периода на мандата си. От 2011 имам работа с политици и съвсем се отвратих от тях. Долнопробни хора, от които дори "Пешо Компира" е по-достоен, ако изобщо може да се спомене достойство като качество на този "лирически" геройSad
Решението по конкретния казус съм го взел отдавна - не ходя на нашето черноморие. В момента, в който българите дружно отсвирим хотелите на "Пешо Компира" и нему подобните, ще има шанс да се пооправи ситуацията там. За съжаление наред с българите има и чужди туристи, които ползват черноморието ни за... кенеф, та скоро не виждам да се пооправят нещата.
Не настоявам за безплатен обяд, нямам против да си плащам за хубави места за къмпингуване, дори и такси за диво къмпиране бих плащал, но да е осигурено чисто море и крайбрежие.
Тъпото е, че и Гърция става трудна за посещения с тия стачки и неподчинения, та не зная къде да се насочваме за море... Май Адриатика е вариант, но там съм ходил само с мотори и коли, та не зная какви са условията за кемперуване.
Върнете се в началото
Тони&Руми
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Странна и излишна тема! Че ходи ли още някой на нашето море?
Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото
avtobolnica

Местожителство: B.G.-Варна

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чета и за съжаление разбирам защо сме на този хал. Не че досега не съм го знаел. Всеки гледа само собствения си интерес Какво значение има дали някои от вас ходи на нашето черноморие? Въпроса е принципен. Така си беше и за гражданската, някои си ползват машините целогодишно и сега се кефят, че и другите ще плащат цяла гражданска. Докато не се обединим всички и да блокираме цялата държава така ще е. Наглите "бизнесмени" ще си поръчват законите ,ще продължават докато им се позволява. Силата е в масите, но само ако са единни!!!
kalinntv

Местожителство: BG,Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 19, 2016 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...аз ходя на българското море,вярно ходя на север от Каварна,харесва ми,и не искам да го засират!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Пътувания в България Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети