kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Покани за културни мероприятия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Култура
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Нед Ное 08, 2009 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес от 19ч. унгарски танци във военния театър
Вход свободен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Вто Ное 10, 2009 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.programata.bg/?p=50&l=1&c=1&id=107
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Съб Ное 14, 2009 2:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Концерти на Пол Анка - Национален дворец на културата
23 ноември (понеделник), Зала 1, 20:00 и на Бонием, Агнес Балца, Глен Милър Оркестра и др. през декември
http://www.eventim.bg/portal/bg/muzika/klasika/106
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Пет Ное 20, 2009 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Утре от 19,30ч. в зала "България" концерт на бароковия оркестър на ЕС
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Пон Ное 23, 2009 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Утре от 19ч. бароков концерт на италиански състав в камерна зала "България"
В сряда, 25.11. от 19,30ч. концерт-кънтри, блус и ирландски фолк на Лили Друмева и компания в студио 1 на БНР-водещ Тома Спространов
Вход свободен
В четвъртък, 26.11. от 19ч. концерт на софийската филхармония в зала "България"-солист Ангел Станков
В петък, 27.11. от 18ч. концерт в дома на юристите на техния състав
Вход свободен
В неделя, 29.11. от 19ч. концерт в католическата църква-църковно-славянски песнопения
Вход свободен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Чет Ное 26, 2009 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази неделя-28.11., както и всяка последна неделя от всеки месец археологическият музей е със свободен вход.
_________________
Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
REGULATOR



Регистриран на: 24 Фев 2009
Мнения: 1465

МнениеПуснато на: Чет Ное 26, 2009 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъкмо се чудех какво да им организирам на децата.Благодаря за инфото!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
jororib
Администратор
Администратор


Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 3651
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 26, 2009 10:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заслужава си разходката, вътре е интересно.
_________________
Живот на колела
www.kemper-club.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Нед Ное 29, 2009 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В сряда на 2.12. от 19ч. концерт в зала "България" на Силвия Кацарова, Маргарита Хранова и др.
Вход свободен
В събота на 5.12. от 19ч. концерт в зала "България" на биг-бенда на радиото с Ангел Заберски, Маргарита Заберска и Васил Петров

http://www.ragtime.dir.bg/_wm/diary/?df=46&GDirId=6290cb75ecbe79af1c2dcaa4085a69ee
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Пон Дек 07, 2009 1:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Новогодишен музикален фестивал в НДК http://www.mono.bg/article-4274.html

http://www.avtora.com/events/

Коледен музикален фестивал във Варна http://www.dnevnik.bg/morski/2009/11/26/821717_varnenska_opera_podgotvia_poredniia_koleden_festival/

Коледно-новогодишен фестивал в Русе
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=441472

В зала "България" от 19часа:
10.12.-"Кармина Бурана" със Софийската филхармония и национален филхармоничен хор "Светослав Обретенов"
12.12.-хор "Планинарска песен"
13.12.-Реквием от Моцарт с фестивален оркестър и хор
16.12.-Коледен Щраусов концерт на оркестър "Симфониета"
17.12.-Коледен концерт на Софийската филхармония

18.12. от 18часа-Коледен концерт в съюза на юристите-вход свободен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Вто Дек 15, 2009 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В четвъртък-17.12.2009г. от 20ч. концерт в студио 1 на БНР на френски органист и на наши джазови музиканти
Вход свободен
В неделя-20.12.2009г. от 17ч. концерт на детския радио хор
Вход с покани
В четвъртък-17.12.2009г. от 19ч. концерт в камерна зала "България"
Вход свободен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Пет Дек 18, 2009 11:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

19.12. от 18ч. концерт на студенти по пеене в консерваторията
20.12. от 17ч. концерт в консерваторията на "Ансамбъл оркестрал" с Бедрос Папазян и Хайгашод Агасян
20.12. от 17ч. концерт в БНР на биг-бенда на БНР с Васил Петров, Стефка Оникян и детския хор на БНР-ще се предава директно по прогр."Хр. Ботев" и за еврорадио
20.12. от 18ч. концерт в соф.градска галерия с Йосиф Радионов и оркестър
20.12. от 18ч. бароков концерт на ул."Искър" 62
21.12. от 19ч. концерт на "Соф. солисти" с Пламен Джуров в муз. у-ще
22.12. от 18ч. джазов и естраден концерт в консерваторията на студенти
25.12. от 11,30ч концерт на софийските момчета в зала "България"
За всичките вход свободен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Съб Дек 19, 2009 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всяка събота от 13,30 до 15ч. и всяка неделя от 12,30 до 13,30ч. хумористични предавания по прогр."Хр.Ботев" на БНР. Хумор на прилично ниво с участие на Вълчо Камарашев, Вели Чаушев, Антон Радичев, Латинка Петрова и др. Сценаристи са Данаил Константинов, Димитър Бежански, Любомир Пеевски и др.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Нед Дек 20, 2009 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес цял ден по "Хр.Ботев" ще звучи еврорадио с интересна и разнообразна програма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladi46



Регистриран на: 01 Мар 2008
Мнения: 1243

МнениеПуснато на: Чет Дек 24, 2009 1:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На 27.12. от 19ч. коледен концерт в католическата църква
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Култура Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Следваща
Страница 2 от 33

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov