kemper-club forum Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!
Ти пък къде се буташ в тая тема.Дай координати като си толкова отворен.
Координати ще дам,ама ще трябва да ходиш с кемпера на концерт.
Казвах ти аз да не го залепваш GPS-а за предния джам,ама ти не,ще го изгубиш.А сега да видя на кой ред ще се паркираш!
Преди час се върнахме от постановка на нашия музикално драматичен театър.Царицата на чардаша.
Билета струваше пет лева за човек, паркинга за колата - шест.
Чудя се докога у нас ще се плаща повече за тежък труд или други неквалифицирани дейности, отколкото за квалификация?
Естественното е, ако копаеш с кирка, значи си тъп и друго не можеш, а ако се квалифицираш и копаеш с багер е редно да получаваш повече.
За дарбите да не говорим.
Просто нещата още не са на местата си.Дали има много да чакаме ?
Сещам се как преди години чаках един немски индустриалец, който пристигна с частния си самолет на летището в Горна Оряховица.Помоли да телефонира и служителката му подаде телефона.След разговора човека поиска да си плати, а тя му каза,че няма нужда.Представяте ли си парадокса - тя със заплата от 200 лева плаща международните разговори на милионер, собственик на фабрики в Германия, Холандия и Белгия.За нощувката на самолета платих три долара такса, а вратата на тоалетната беше на една панта...
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети