| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jororib Администратор


Регистриран на: 23 Окт 2007 Мнения: 3651 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 19, 2012 3:31 pm Заглавие: Нощта на музеите. |
|
|
Днес отбелязваме Нощта на музеите. Участие са заявили 13 национални, 29 регионални и 22 общински музея, в т. ч. и художествени галерии.
Събитието е под патронажа на Френския институт в София, българското Министерство на културата и Столичната община.
Посетителите ще имат достъп до постоянните и временните експозиции на музеите и галериите и до нови изложби, които ще бъдат открити специално за събитието.
София се включва за осми път в инициативата. Музеите и галериите в столицата ще са отворени от 18:00 ч докъм полунощ, а входът за всяко от местата е абсолютно свободен.
Програма: _________________ Живот на колела
www.kemper-club.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
North wind Клубен член с кемпер


Регистриран на: 29 Ное 2013 Мнения: 1034 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Май 20, 2017 8:09 am Заглавие: |
|
|
Тази нощ в Пловдив.
 _________________ Търсиш път! За какво ти е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46
Регистриран на: 01 Мар 2008 Мнения: 1243
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|