kemper-club forum Форуми kemper-club forum
Място за комуникация и споделяне на идеи, мероприятия и мнения на хора запленени от страстта наречена кемпер. Да погледнем живота от хубавата му страна!

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрация 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПЪРВО ПРОЧЕТИ ТОВА!

В този форум се комуникира на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, пише се на КИРИЛИЦА и моля НЕ СЕ ОТКЛОНЯВАЙТЕ от това правило!
Уважавайте другите, за да уважават и вас! Бъдете преди всичко ХОРА, не примати!
Мартенски излет
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Клубни срещи и мероприятия с развлекателен характер
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
loveforever
Администратор
Администратор

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 2:35 pm    Заглавие: Мартенски излет Отговорете с цитат

Времето се запролети (пу-пу да не му е уроки) и започнаха да ми се явяват разни мисли и желания за излети, пътния и изобщо мероприятия на теферич. Във връзка с това ми хрумна, че можем да си организираме нещо като излет, пикник, сбирка или както ще да му е името, просто да се съберем някъде.
Предвид това, че идеално време и място няма пък и на едни им харесва едно, на други - друго давайте предложения и за място и за дата (предполагам че трябва да е някой уикенд). Накрая ще нарочим онова място и време за които има най-много желаещ, пък другите ванти остават за в бъдеще.

И за да се започне от някъде аз предлагам за дати - 22-23 март, а пък мястото - най-общо някъде около Пловдив (видя ми се най-централно в страната)

Ами това е. Сега е ваш ред Very Happy
plamen
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 4:02 pm    Заглавие: сбирка Отговорете с цитат

Никак не е лоша идеята за сбирка.Смятам ,че можем да се включим.Надявам се времето да е хубаво.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
ls1
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А, страхотна идея :-). За съжаление Вяра след средата на март е по командировки в чужбина за 2 седмици, така че ние ще се оглеждаме за априлска среща :-).

Но ще следим с интерес как е минало тъй че въоръжавайте се с фотоапарати моля :-) .

Имате отсега нашата благородна завист.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Кемпер / Каравана
Vic

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Приветствам! Може някъде около Хисар, тракийски гробници, стари стени на крепоста може да поснимаме. Опитвам се да се сетя за някой манастир там около.... Може и в посока пещера Снежанка... Хайде, давайте предложения!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loveforever
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Вто Фев 26, 2008 7:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В района около Пловдив се сещам за Бачковския манастир.
Vic

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 12:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не, че не сме ходили всички там, но защо не? веднага предлагам готина кръчма , оттатък реката , в селото. Супер кухня, добро обслужване. Ще снимаме в манастира (срещу заплащане), Асеновата крепост (задължителен обект) ...и някъде там на високото имало страхотен къмпинг ( кудето ще обменяме опит в ВВQ) . Само трябва да попитам как се казваше тази местност , която предполага консумация на вино с мръвки Wink
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jororib
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 10:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен ми допада идеята.
Имаш ли представа къде точно е къмпинга?
Поздрави.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
Vic

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не, незнам, за жалост. Ще поровя да намеря инфо.
Tsetso
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прекрасна идея. По отношение маршрута Бачково и Асенова крепост има какво да се види. Ето евентуални места, където може да се съберем и отседнем.http://www.ruralbulgaria.com/3-bedroom_houses_accommodation_bg/RA27BG_Vila_Dona_Kashta_s_tri_spalni_v_Lyaskovo.html или http://pochivka.bg/o-78-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82_%D0%B4%D1%8A%D0%B1. Аз лично не съм ходил в селото, където са тези вили за гости, но ми изглежда готино там, съдейки по инфото в интернет. Близо е до Асенова крепост, Кръстова гора, Бачково и Белинташ - http://www.photosafaribg.com/belantash.htm. На една от картите тук виждам, че има и къмпинг в района на Асенова крепост, но ще отскочим на място да погледнем как е точно положението.
Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jororib
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tsetso написа:
Прекрасна идея. По отношение маршрута Бачково и Асенова крепост има какво да се види. Ето евентуални места, където може да се съберем и отседнем.http://www.ruralbulgaria.com/3-bedroom_houses_accommodation_bg/RA27BG_Vila_Dona_Kashta_s_tri_spalni_v_Lyaskovo.html или http://pochivka.bg/o-78-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82_%D0%B4%D1%8A%D0%B1. Аз лично не съм ходил в селото, където са тези вили за гости, но ми изглежда готино там, съдейки по инфото в интернет. Близо е до Асенова крепост, Кръстова гора, Бачково и Белинташ - http://www.photosafaribg.com/belantash.htm. На една от картите тук виждам, че има и къмпинг в района на Асенова крепост, но ще отскочим на място да погледнем как е точно положението.
Поздрави

Ще съм ти много благодарен ако погледнеш как стои въпроса с къмпинга.Вероятно повечето ще дойдем с "къщи" и ще е хубаво да има къмпинг или някоя хубава поляна в района където да къмпингуваме.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Кемпер / Каравана
jororib
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Търсех информация за къмпинг в Бачково.
За съжаление видях, че в района /по това време/ се провежда мотосъбор по данни от форума им се очакват 2000-3000 мотора,което ще направи района шумен и пренаселен.
Най-добре да помислим за друг вариант.
Мястото много ми харесва и ако искате можем да направим сбирка през Април там.
Tsetso
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се сетих за прословутите рокери. Наистина няма смисъл на тези дати да сме на Бачково. Там ще е ад. Sad
Върнете се в началото
Vic

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това с мотосъборе е лошо. Ще вдигат шум. Видях една идея тук http://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=768778&t=762615&phorum_uriauth=#reply_768778
, но незнам дали няма да е много рано .
....и е близо до Пл.
jororib
Администратор
Администратор

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мястото ми харесва.
Все пак нека всички,които искат да се събереме да си кажат мнението дали им харесва или да предложат други идеи.
julia
Клубен член с кемпер
Клубен член с кемпер

МнениеПуснато на: Сря Фев 27, 2008 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мястото изглежда страхотно.Ние поразгледахме днес за различни варианти и намерихме къмпинг на яз.Копринка.На самият къмпинг не намерих снимки,но е обозначено,че има.Ето малко информацияhttp://www.bgglobe.net/index.php?l=0&s=-1031.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    kemper-club forum Форуми -> Клубни срещи и мероприятия с развлекателен характер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 1 от 10

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети